Apie mus

Futbolo kelionė prasideda

Futbolo mokykla Olimpas įsikūrė 2015 metais. Mokyklos įkūrėjas Artūras Ruževskis. Ši mokykla nuo pat pradžių pradėjo naudoti sistemingą treniruočių planą vaikams nuo 5 iki 22 metų. Šios sistemos autorius Danijos ir Lietuvos futbole pripažintas žaidėjas ir treneris – Aurelijus Skarbalius ir Danų vaikų futbolo specialistas Karsten Dohm. Šiuo metu programa yra pilnai naudojama kiekvienos treniruotės metu.

Nuo mokyklos įkūrimo esame nuveikę labai daug!
Mūsų mokyklos auklėtinių tėvai gali naudotis STATS4SPORT internetiniu dienynu. Šis dienynas leidžia tėvams stebėti kalendorių, gauti varžybų ištraukas su komentarais vaikams, elektroninis mokėjimas už treniruotes.
Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Utenos Utenio ir Danijos HB Koge klubais. Šia sutartimi mūsų mokyklos talentingiausi vaikai turės galimybę dalyvauti Danijoje organizuojamase tarptautinėse vaikų futbolo stovyklose, kurias stebi skautai iš įvairių Europos futbolo klubų bei akademijų.

Mūsų tikslai

Sėkmingai naudojame

Stats4sport internetinį dienyną tėveliams ir mokyklos vidaus reikalų tvarkymui.

Mokome ne tik vaikus

Organizuojame edukacinius seminarus mūsų auklėtinių tėveliams apie vaikų sporte sutinkamas problemas ir pateikiami jų sprendimai.

Partneriai

Bendradarbiaujame su Kauno „Veršvų“ gimnazija. Šiuo susitarimu galime naudotis mokyklos sporto aikštynu.

Futbolo įgudžių tobulinimo stovykla

Sėkmingai suorganizuota jau 5 metus iš eilės vasaros dienos stovykla. Planuojama daryti stovyklas ir žiemos laikotarpių.